خدمات

خدمات گروه پانورامیک ویو دامنه‌ی گسترده‌ای را دربر می‌گیرد. ما راهکارهای تبلیغاتی گوگل را برای شما پیاده‌سازی می‌کنیم تا به بهترین شیوه‌ی ممکن و به صورت کاملا پایدار در فضای مجازی دیده شوید.

بهینه‌سازی جست‌وجوی نقشه

خدمات سئوی محلی یکی از مهم‌ترین عوامل دیده شدن هر کسب‌وکار واقعی در جهان امروز هست. مردم به وسیله‌ی گوگل در میان صنف‌های مورد نظرشان جست‌وجو می‌کنند و حضور صحیح کسب‌وکار شما روی نقشه باعث دیده شدن هرچه بیش‌تر آن در جست‌وجوها می‌شود.

تیم تخصصی ما با بیش از ده سال سابقه در زمینه‌ی نقشه‌ی گوگل به بهترین و دقیق‌ترین شیوه طبق معیارهای گوگل و برآورد هوش مصنوعی گوگل، کسب‌وکار شما را روی نقشه گوگل ثبت و در جهت دیده شدن در جست‌وجوهای محلی کمک می‌کند.

تور مجازی گوگل

تور مجازی یکی از سرویس‌های ویژه‌ی گوگل برای کسب‌وکارهاست. زمانی که تور مجازی یک کسب‌وکار توسط عکاسان تایید شده‌ی گوگل انجام شود موجب تحلیل دقیق سیستم از موقعیت مکانی کسب‌وکار و تشخیص حقیقی بودن آن توسط سیستم می‌شود.

علاوه بر این پیمایش سیستم و کاربران در تور مجازی باعث بهبود چشمگیر سئوی محلی می‌گردد که به طور مستقیم تا ۲۵% بر روی سئوی سایت نیز مؤثر هست.

عکاسی ۳۶۰ درجه

شاید بخواهید فقط تک عکس از کسب‌وکار یا موقعیت مورد نظر شما گرفته شود. در این صورت این کار نیز با بهترین کیفیت و نمایش کامل جزئیات توسط تیم پانورامیک ویو انجام می‌شود.

تصاویر تهیه شده قابلیت ارائه بر روی سرورهای گوگل و نیز سرورهای مورد نظر شما را دارا می‌باشند.

ویدیوی ۳۶۰ درجه

یکی از امکانات تیم پانورامیک ویو، تهیه‌ی ویدیوهای ۳۶۰ درجه است. از این ویدیوها می‌توانید برای ارائه‌ی حضور مجازی در مراسم گوناگون خود استفاده کنید.

هم‌چنین این ویدیوها امکان پخش مستقیم از طریق کانال‌های معتبر مانند یوتیوب و آپارات را داراست.

هم‌اکنون سفارش دهید و در گوگل بدرخشید

فرم سفارش