ام‌تی‌ان ایرانسل

ام‌تی‌ان ایرانسل

لینک پروژه
img

داستان اجرای تور مجازی شرکت ایرانسل از یک دیدار دوستانه و ملاقات با مسئول فن‌آوری اطلاعات این شرکت آغاز شد.

یکی از ویژگی‌های شرکت‌های بزرگ و موفق پایبندی آن‌ها به قواعد کسب‌وکار و احترام به حقوق شرکت‌های همکار هست. شرکت ایرانسل با درک این موضوع به خوبی از اجرای تور مجازی و اصلاح و افزودن فروشگاه‌ها و دفاتر خود بر روی نقشه استقبال کرد.

به این ترتیب در کنار دیگر نخستین‌هایی که به آن دست‌یافته است، ایرانسل نخستین اپراتور تلفن همراه ایران شد که از فن‌آوری تور مجازی بهره گرفته است.

ایرانسل

دومین اپراتور تلفن همراه در ایران، از همان ابتدا قدرتمند ظاهر شد. از قیمت مناسب گرفته تا شماره‌ی سراسری یکسان و خدمات اینترنت بر بستر موبایل تا امروز که در آستانه‌ی بهره‌برداری از فن‌آوری نسل پنجم تلفن همراه هست.

این شرکت در سال‌های پس از راه‌اندازی، خدمات خود را به حوزه‌ی مخابراتی بیش‌تر گسترش داد.

فرآیند اجرای تخصصی تور مجازی ایرانسل در چند مرحله اجرا شد.

مرحله‌ی نخست یکپارچه‌سازی داده‌ها بر روی نقشه بود که برخی موجود بودند و نیاز به تغییرات داشتند و برخی باید ثبت می‌شدند. کسانی که با نقشه‌ی گوگل آشنایی دارند واقفند که این تغییرات برای مکان‌ها و کسب‌وکارهای معروف بسیار دشوار است اما کارشناسان ما با دقت تمام طبق قواعد گوگل این تغییرات را انجام دادند.

پس از تصحیح اطلاعات روی نقشه نوبت به اجرای تور مجازی رسید که در فروشگاه‌های ایرانسل در نقاط گوناگون شهر به اجرا درآمد و از پربازدیدترین عکس‌های کسب‌وکار در ایران شد.

تور مجازی گوگل

تور مجازی ایرانسل را ببینید

با کلیک روی این لینک، تور مجازی گوگل ایرانسل را ببینید و در آن قدم بزنید.

پروژه‌های دیگر